Półfinały Mistrzostw Polski Kadetek

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

krzysio
Amator
Posty: 119
Rejestracja: 10 maja 2006, 23:22

Postautor: krzysio » 26 maja 2008, 06:49

a ja nie przewidziałem tylko 1 - odpadnięcia SKS 12 Warszawa.
I tak właśnie trochę a'propos SKS 12 - podczas ćwierćfinałów i półfinałów miałem okazję poobserwować 4 reprezentantki Polski kadetek i jestem lekko zaniepokojony. Dwie z nich można powiedzieć, że potwierdziły swoje aspiracje (Roksana Schmidt i Kinga Bandyk), ale kolejne dwie -Izabela Andrzejewska i Jolanta Balcer- to chyba pomyłka. Pierwsza z nich w trzech meczach zdobyła 4 pkt. trochę tylko zbierając pod koszami, a druga w meczu decydującym o awansie do finałów rzuciła tylko 1 pkt (!) nie podejmując praktycznie wcale walki pod koszem. Przy kontuzji Doroty Mistygacz sytuacja wśród "wysokich" wygląda nieciekawie... Mam tylko nadzieję, że Agata Dobrowolska spełni swoją rolę.

romek
Amator
Posty: 147
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 13:30

Postautor: romek » 26 maja 2008, 07:13

Z tego co mi wiadomo Dorota Mistygacz grała w półfinale w Wołominie.

Jaga
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:44

Postautor: Jaga » 26 maja 2008, 20:57

amon pisze:a czy w tej 12 nie mieszczą się dwie dziewczyny z Rawicza




Też doszły mnie takie słuchy... Z tego jedna 93... Ale i tak ponad połowa z nich to wychowanki MUKS-u... Moim zdaniem większość dziewczyn marzy o grze w tym zespole chociażby ze zwględu na swoje osiągnięcia... ... A ten Pan z Wołomina(przynajmniej tak go nazwałeś) myślę że wykonuje swoją prace i takie dogryzki są chyba troche nie fair...

Rybol
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 08:19

Postautor: Rybol » 27 maja 2008, 06:37

Jak wygląda zespół MUKSu Poznań, oprócz takich graczy Idziorek, Mistygacz, Ramony i Angeliki... (to i tak już znane nazwiska) jak wyglądają dziewczyny, niskie, wysokie, silne, wybiegane...? I co grają w ataku i w obronie - zapewne skuteczny i bardzo użyteczny besket nie wynikający z taktyki....ale może ktoś ma jakieś wskazówki...? Pozdrawiam i dozo w finałach!

amon
Nowy na forum
Posty: 51
Rejestracja: 03 lipca 2006, 08:04

Postautor: amon » 27 maja 2008, 06:45

Aby nie ciągnąć dalej tej dyskusji jak powiedział Pietroc, powiem tak, trochę mnie ponosi gdy czytam pewne wypowiedzi, wiele razy wałkowaliśmy ten temat, niech tak pozostanie. Jeżeli chodzi o Pana z Wołomina, chylę czoła, nigdy nie powiedziałem, że żle wykonuje swoją pracę i powiem więcej gdybym miał możliwości postępowałbym identycznie.

Jaga
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:44

Postautor: Jaga » 27 maja 2008, 10:48

amon pisze:Aby nie ciągnąć dalej tej dyskusji jak powiedział Pietroc, powiem tak, trochę mnie ponosi gdy czytam pewne wypowiedzi, wiele razy wałkowaliśmy ten temat, niech tak pozostanie. Jeżeli chodzi o Pana z Wołomina, chylę czoła, nigdy nie powiedziałem, że żle wykonuje swoją pracę i powiem więcej gdybym miał możliwości postępowałbym identycznie.



ja również myślę że powinniśmy zakończyć tą dyskusje... Każdy z nas ma inne poglądy i nie sądze że byśmy w końcu doszli kiedyś do porozumienia...

amon
Nowy na forum
Posty: 51
Rejestracja: 03 lipca 2006, 08:04

Postautor: amon » 27 maja 2008, 11:33

tak jest, różnica poglądów to zasadnicza sprawa, zgadzam się w 100%
pozdrawiam

Jaga
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:44

Postautor: Jaga » 28 maja 2008, 09:50

doszły mnie słuchy na temat mistrzostw Polski, czy to prawda ze są w Łodzi ?? :)

Awatar użytkownika
pietroc
Kadet
Posty: 1222
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 08:45
Lokalizacja: Rodowity Łodzianin
Kontaktowanie:

Postautor: pietroc » 28 maja 2008, 10:03



Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości