Kadra Polski 94 i 95

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

gos

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: gos » 01 sierpnia 2010, 21:19

jedno nazwisko wszystko wyjaśnia- Curyl.. hmm nie dośc że 95 to jeszcze z gdyni.. cóż za zbieg okoliczności.. a co z wolańską?

obserwatorium

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: obserwatorium » 02 sierpnia 2010, 22:56

Nie chodzi o to czy to p. Curyl czy jakikolwiek trener, proszę tylko spojrzeć na statystyki (owszem na meczu mnie nie było, ale ze statystyk sporo widać) gra po kilka minut, Wolańska podobnie. Nie wiem co sie stało w ostatnim meczu z D. Marciniak. Sądzę, że powinna być zmiana dwóch zawodniczek i wtedy można powalczyć w Grecji.

Gość

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: Gość » 04 sierpnia 2010, 12:25

Które? I za kogo?

.....

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: ..... » 04 sierpnia 2010, 13:15

Nie warto spojrzeć na pozostałe,wcześniejsze mecze A.Wolańskiej? Z czeszkami i w pierwszym meczu z serbią wypadła bardzo dobrze, z niemkami też nie wiele gorzej,zarówno jak i sparingi w wałczu. Czy dwa słabsze mecze mają ją skreślić? Co do D.Marciniak uważam,że zarówno jej jak i Wolańskiej da to szanse ogromnego rozwoju,biorąc pod uwagę ich późne "odkrycie", a wiem ,że są to utalentowane zawodniczki. Ludzie, rozwijajmy polską koszykówkę, a nie podcinajmy jej skrzydła.!

goscc

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: goscc » 05 sierpnia 2010, 13:12

Do zespołu po kontuzji powraca Wiśniewska Wioletta za Duraj Dominikę. Reszta bez zmian

;)

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: ;) » 05 sierpnia 2010, 17:22

LASKI WYMIATACIE TAM NA ME I PO MEDAAL!!!! ;]
TRZYMAM KCIUKI! ;]

me

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: me » 05 sierpnia 2010, 20:41

a co z Giedrojc? wolańska musi sie w łomiankach pokazac... rezerwowe duraj i skrzecz?! hahaha

zzzz

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: zzzz » 07 sierpnia 2010, 13:15

Wiecie może o której dzisiaj jest sparing kadry w Łomiankach?

ggoośśćć

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: ggoośśćć » 12 sierpnia 2010, 17:42

dziewczyny wygrały dziś z Turcją 6 pkt! Brawo! :)

grupa spadkowa

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: grupa spadkowa » 14 sierpnia 2010, 22:40

Wynalazki Krawczyka/Winnicki, Tanasejczuk, Curyl , Kociołek/ nie bardzo sie sprawdzaja. Wszyscy poza 8-ką , a młode walcza o utrzymanie. Dwa lata obozów, selekcji , przegladu 60 zawodniczek, młodzi trenerzy do współpracy/roboty/ i kicha..Może jednak Pzkosz oprze się trochę sile perswazji Prezesa Lotosu. Byłaby pora, co zatem robi Wydział Szkolenia i jakie ma rozeznanie???

Gość

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: Gość » 15 sierpnia 2010, 07:33

[quote="grupa spadkowa"]Wynalazki Krawczyka/Winnicki, Tanasejczuk, Curyl , Kociołek/ nie bardzo sie sprawdzaja. Wszyscy poza 8-ką , a młode walcza o utrzymanie. Dwa lata obozów, selekcji , przegladu 60 zawodniczek, młodzi trenerzy do współpracy/roboty/ i kicha..Może jednak Pzkosz oprze się trochę sile perswazji Prezesa Lotosu. Byłaby pora, co zatem robi Wydział Szkolenia i jakie ma rozeznanie???[/quote]
Napisał M.K.

Gość3

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: Gość3 » 15 sierpnia 2010, 09:01

Rocznik 94 zajął rok temu miejsce dziewczynom z rocznika 93, bo miały mieć dłuzsze przygotowania na swoje mistrzostwa gdzie wywalczyc miały super miejsce , i co teraz . ? ani miejsca w u16, bo walcza o utrzymanie, ani możliwości pokazania sie dla '93...

gosc4

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: gosc4 » 15 sierpnia 2010, 10:26

popieram poprzednika!
Mam nadzieję, że dziewczyny nie spadną!

Marko
Amator
Posty: 101
Rejestracja: 07 stycznia 2006, 23:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: Marko » 15 sierpnia 2010, 13:22

Gość pisze:
grupa spadkowa pisze:Wynalazki Krawczyka/Winnicki, Tanasejczuk, Curyl , Kociołek/ nie bardzo sie sprawdzaja. Wszyscy poza 8-ką , a młode walcza o utrzymanie. Dwa lata obozów, selekcji , przegladu 60 zawodniczek, młodzi trenerzy do współpracy/roboty/ i kicha..Może jednak Pzkosz oprze się trochę sile perswazji Prezesa Lotosu. Byłaby pora, co zatem robi Wydział Szkolenia i jakie ma rozeznanie???

Napisał M.K.


W zasadzie w dużej mierze zgadam się z taką oceną, nie ja to jednak napisałem. Nie mam zwyczaju pisać anonimowo. Pozdrawiam M.K. :)

Gość :D

Re: Kadra Polski 94 i 95

Postautor: Gość :D » 17 sierpnia 2010, 16:51

Dzisiaj dziewczyny wygrały z Litwą 55:48 :)


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości