Sezon 2008/2009 transfery, spekulacje, propozycje.

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

Awatar użytkownika
Łukasz-fan
Młodzik
Posty: 647
Rejestracja: 11 lutego 2005, 15:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz-fan » 07 sierpnia 2008, 06:40

niestety koszulek juz nie ma, znaczy mam tylko takie z małym logo INEA z przodu więc wystarczyłoby jakbyscie zrobili sobie nadruki.
INEA AZS POZNAŃ => www.azs.poznan.pl

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Postautor: FAIR PLAY » 13 sierpnia 2008, 16:41

MARAS pisze: ...
A kase jaką daloby sie na te koszulki lepiej przeznaczyć na oprawe inauguracyjnego meczu z ROWem Rybnik....


jakies propozycje? chlopoki skupic sie bo cos trzeba zrobic z nami... :D ja tam niczego nie proponuje bo zawsze tak samo sie to konczy ;D ale ze jestem chetny do pracy to z przyjemnoscia zajac sie moge czym co zaproponujecie ;D pozdr
Obrazek

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 21 sierpnia 2008, 11:49

pomysł ciekawy. ale jedna rzecz - ZADNYCH symboli sponsorów/firm na tych koszulkach. precz!
reloaded :]

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Postautor: FAIR PLAY » 22 sierpnia 2008, 17:59

na tych koszulkach ? :roll: o jakich mowisz bo chetnych nie widze wiec nie ma tematu... jak zwykle wsrod czlonkow kk :lol:
Obrazek

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 22 sierpnia 2008, 22:13

Lepiej zrobić jakiś transparent niż tracić siano na te koszulki! Każdy niebieską w chacie znajdzie więc nie przesadzajcie! Uzgodni sie wszystko w połowie września! Wtedy dam znać gdzie i kiedy zebranie!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Postautor: FAIR PLAY » 16 września 2008, 22:06

...polowa wrzesnia :!: :?:
Obrazek

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 17 września 2008, 00:00

Ja proponuje niedziele 21 września skoczyć gdzieś po meczu MUKS vs Jelenia, bo wcześniejszy termin odpada. Niedziela myśle że bedzie optymalna dla wszystkich. Dobrze jakby na zebraniu pojawil się menago bo trzebaby sprawe wejściówek obgadać. To tyle. Wypowiadajcie się.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Wrona
Młodzik
Posty: 757
Rejestracja: 13 listopada 2004, 21:36
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Wrona » 17 września 2008, 17:48

No mi niedziela odpowiada...Gorzej bedzie środa bo mam tydzien popoludniówek w pracy:/ ale zobaczymy jak bedzie...ale w niedizele na browarka mozemy sie przejsc...
Obrazek

---AZS POZNAŃ---http://www.azs.poznan.pl

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Postautor: FAIR PLAY » 17 września 2008, 22:36

pasi.
Obrazek

edrys
Nowy na forum
Posty: 24
Rejestracja: 27 lutego 2008, 23:43

Postautor: edrys » 22 września 2008, 10:37

Podczas gdy wszystkie zespoły Ford Germaz Ekstraklasy rozpoczęły ligowe zmagania drużyna INEA AZS Poznań musiała pauzować. Nie oznacza to jednak, że poznanianki próżnowały - w sobotę w sparingu wysoko pokonały I-ligową ekipę MKS PWSZ KON-BET Konin 104:57. O tym meczu i rozpoczętych rozgrywkach ligowych rozmawialiśmy z Katarzyną Dydek, trenerką akademiczek.
Łukasz Czechowski: Taki mecz to chyba świetny sposób na poprawienie morale w zespole.

Katarzyna Dydek: Pauzujemy pierwszą kolejkę, a że nie chcieliśmy zostać trochę z tyłu, to rozegraliśmy ten sparing, który potraktowaliśmy całkowicie poważnie, trochę tak, jakbyśmy grali pierwszy mecz w lidze.

Czyli w lidze będziecie grać podobnie, jak dzisiaj? Wysoka obrona, dużo przechwytów i szybkich ataków?

- W tym meczu mogliśmy sobie na taką grę pozwolić, ale oczywiście w ekstraklasie będzie ona wyglądała troszeczkę inaczej. Na pewno nie będziemy po każdym celnym rzucie wysoko bronić, bo przecież nie będę miała na ławce aż 15 zawodniczek. Do niektórych aspektów będziemy musieli podchodzić też z większą czujnością.

Mecz z Koninem kończy przygotowania do sezonu. Jak je pani oceni?

- Z dzisiejszym spotkaniem rozegraliśmy 12 spotkań kontrolnych i myślę, że to spora liczba. To pozwoliło nam na dotarcie się, dopracowanie szczegółów, ale jeszcze sporo pracy przed nami, bo wydaje mi się, że jesteśmy w połowie tego, co chcielibyśmy osiągnąć.

Niemal przez cały okres przygotowawczy nie było z wami dwóch reprezentantek kraju - Joanny Walich i Agnieszki Skobel.

- Niestety tak i już dziś mieliśmy tego oznaki. Nie traktuje tego jednak, jako jakiegoś niepokojącego sygnału. Myślę, że zarówno Agnieszka, ale szczególnie Joanna, to doświadczone, mimo młodego wieku, koszykarki i szybko dostosują się naszego stylu i szybko wkomponują się w zespół.

Cały wywiad na www.sportowefakty.pl


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości