Derby Poznania 15 marca 2009 Chwiałka B

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Derby Poznania 15 marca 2009 Chwiałka B

Postautor: MARAS » 12 marca 2009, 00:15

Ale ten czas leci! Dopiero co mieliśmy listopadowe derby a tu już rewanż u rywala za miedzą, a konkretnie tym razem na Chwiałce B a nie jak to bylo w zeszlym roku na starej Chwialce.
AZS dostal oficjalnie 60 biletów, plus jest jeden ze na ta hale wejdzie wiecej osób anizeli na zasluzona starą Chwialke. Mam nadzieje ze jakis sektor wydzielony za koszem blisko ławki naszego zespołu zostanie udostępniony.
Także kto żyw niech 15 marca uderza na Chwiałke bo myśle że pierwszy raz nie ma zdecydowanego faworyta, my 5 meczów w plecy z rzędu z kolei MUKS 3 do przodu, więc raczej nie spodziewałbym sie meczu do jednego kosza a twardej gry do ostatniej minuty.

Forza AZS :!:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 12 marca 2009, 10:19

MACIE WYGRAC!!!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 12 marca 2009, 21:57

No wiadomo, ze trzeba ten mecz wygrać :lol:

A swoją drogą uważam to za skandal, że kibice gości musza płacić za bilety. Byłem na kilku wyjazdach i nigdzie nie wydałem bilet ani złotówki, a tutaj u rywala za miedzą trzeba...
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 13 marca 2009, 11:08

zeby było smieszniej na mecz z AZS-em tez wszedłem za darmo!!!
Naprawde szkoda ze gracie w niedziele, bo gdybyscie grali w sobote to bym sie wybrał
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 14 marca 2009, 20:18

Apeluje do wszystkich kibiców AZSu, by przyszli na mecz wczesniej -nawet o 30 minut :!: :!: :!: Hala jest na 300 miejsc, a sprzedali trzy razy tyle biletów. Do tego TV ma jeszcze być.
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 14 marca 2009, 22:50

Zbiórka przed starą Chwiałką o 15-30 tak jak sie umawialiśmy po meczu z Toruniem! Wszyscy zainteresowani trafią, wszyscy w barwach, biada jak ktoś bez szala będzie- może być nawet Jeleniej szal :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 15 marca 2009, 10:35

jeśli ktoś ma meczowe koszulki AZSu z poprzednich sezonów - najlepiej niebieskie - albo bluzy (te rozpinane) - to niech tez koniecznie bierze :!: niebiesko ma być :!:
reloaded :]

Awatar użytkownika
MirU <poznań>
Kadet
Posty: 1235
Rejestracja: 01 listopada 2004, 13:15
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MirU <poznań> » 15 marca 2009, 21:17

Widowisko super, godne derbów ale wynik -> santa maria :lol:

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 16 marca 2009, 00:09

Atmosfera meczowa godna derbów! Emocje do samego konca choć MUKS prowadził juz do przerwy 15 punktami to jednak nasze ładnie odrobiły i wyszły na 4 punktowe prowadzenie. Jednak za szybko uwierzyły ze ten mecz jest już wygrany bo 4 pkt to żadna przewaga w taki meczu i stalo sie przegraliśmy pierwszy raz derby, ale co zrobić takie życie! I tak ta porażka nic nie zmieniła dla naszego miejsca w tabeli bo i tak zostaliśmy na 6 miejscu i gramy dalej z Gorzowem, licze że w środe nasze powalczą i może jeszcze raz wybierzemy sie na Chopina do Gorzowa.
Dzisiaj szkoda że Oki nie zagrała, ale kontuzja jednak okazala sie jak widać poważniejsza niż wcześniej sądzono, no i zdecydowanie Kulfon blado jak na MVP poprzedniej kolejki :x
Szkoda że ta durna reguła z zaliczeniem dwóch wygranych z sezonu zasadniczego obowiazuje bo tak byśmy mieli ciekawszy maraton z Gorzowem uwzględniając jak to kiedyś było dwudniowy wyjazd do Gorzowa, ale łebki wymyśliły po swojemu reguły i tak teraz jest.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 16 marca 2009, 14:27

Ja ogólnie jestem zawiedziony tym spotkaniem. Wg mnie przegralismy na własne życzenie. Pierwsze dwie kwarty były kompletnym nieporozumieniem. Widać było, że dziewczyny chciały grać, ale nie było pomysłu na przeprowadzanie skutecznych akcji. Trzecia kwarta przyniosła pewną odmianę i wlała nadzieje w serca kibiców. Nadzieja ta została jednak rozwiana. Podsumowując...widać, że dziewczyny są już zmęczone tym sezonem.
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości