Kibice!! co dalej ??

Moderator: qBK

roots
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 09 grudnia 2007, 10:47
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: roots » 09 grudnia 2007, 11:13

Cytując po " PIOTRO" "Nie mówcie o tym co było. Zastanówcie się co będzie! Zawsze następuje wymiana "pokoleń". Starsi kibice już nie mają tyle czasu jak kiedyś. Zaczęły się bowiem studia, często praca, wyjazdy. A ja się spytam gdzie są młodzi? To chyba o nich świadczy, że nie potrafią się zebrać i zorganizować"
Przyznaje mu racje!!!!!

Awatar użytkownika
19andrew81
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 23:49
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: 19andrew81 » 10 grudnia 2007, 16:54

Zastanawiam gdzie się podziała ta grupa "kibiców" co do niedawna śpiewała tak głośno- " Czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham Cie, w moim sercu ODRA BRZEG i na dobre i na złe". Teraz nastało to złe i co i nic wszyscy gdzies odeszli a to teraz dziewczyny potrzebują najwiekszego wsparcia, nie wtedy gdy idzie dobrze ale gdy jest źle. Więc na konec takie słowa, jesteście poprostu żałosni przez to co robicie, jak chcecie pokazac że Wam zalezy to się weście do robot.

sluchaj czlowieku nie wiem dlaczego piszesz ze osoby ktore kiedys dopingowaly a teraz juz nie dopinguja sa wg ciebie zalosni. Nie sadze zebys ich znal nie sadze tez ze wiesz jakie sa powody tego ze nie ma juz tych osob i nie moga dopingowac bo np osoba ktora wyjechala za zarobkiem za granice (a takich jest kilka z tamtego skladu) aby moc pozniej wrocic i miec normalne zycie i odlozonych troche pieniedzy to wedlug ciebie jest zalosna bo chce polepszyc swoja przyszlosc i lepszy start w samodzielnym zyciu jak tak sadzisz to sam jestes chyba zalosny. Inny przyklad chlopak ktory aby moc godnie zarabiac kiedys i miec dobra prace wyjechal do innego miasta na studia i przyjezdza od czasu do czasu tylko do domu dla ciebie tez jest zalosny. Takze zastanow sie nad tym co piszesz zwlaszcza ze w drugim swoim poscie przyznajesz racje Piotrowi odnosnie tego ze zawsze zachodzi zmiana pokolen ja tez mu przyznaje racje bo to jest naturalne ale to po ch.j piszesz o ludziach ze starego skladu ze sa zalosni jezeli nie znasz przyczyn ktore kierowaly tym ze tak sie stalo. dla mnie sam jestes zalosny tyle mam w tym temacie do powiedzenia.
Wojny się nie uniknie można ją tylko przełożyć aż wróg będzie silniejszy

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 10 grudnia 2007, 20:07

Zawsze są "życzliwi". Tylu jest tych znających się na kibicowaniu, ale nikomu się nie pali żeby wziąć to w swoje ręce. Nie wiem czy wszystkim mowę odjęło? Przecież to nie jest sztuka podejść do kogoś i zagadać. Zwłaszcza, że ludzi zasiadających w ostatnich latach w młynie Odry, jest wielu- wystarczy chcieć.

To jest żałosne!
Obrazek

roots
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 09 grudnia 2007, 10:47
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: roots » 10 grudnia 2007, 20:33

Hej widze ze "19andrew81" nie zrozumiał do końca tego co napisałem. Nie mówie ze załośni sa Ci którzy wyjezdzaja za granice do pracy bo przeciez sa takie czasy ze w u nas na dobre sie nie wyjdzie, ani tez Ci którzy na studia jezdża, ich rozumie, ale co z tymi którzy sa na miejscu bo ich widze teraz się tylko podśmiewuja???
A w niedziele był doping tylko nie wiem czy Ci co krzyczeli Stal Brzeg byli kiedykolwiek na meczu tego klubu. Ten klub to historia, być moze nazwa by wróciła ale jak nastaną zmiany w klubie. No i jeszcze Motor Jelcz Oława klub piłkarski, Co to ma być prosze Was :)
Pozdrawiam :)

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 10 grudnia 2007, 20:45

Jesli widziales tam Motor Jelcz, to gratuluje! A kibice Stali, to kibice z pilki noznej, kumple z Olawy takze. O co biega? Jestesmy kibicami Stali czy Ci sie to podoba czy nie. Ale widze, ze jesli tylko ktos sie pojawia w mlynie na Olawskiej to jest jeszcze gorzej niz jakby tam nikogo nie bylo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fan KS Odry brzeg
Żak
Posty: 207
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 09:39
Lokalizacja: z okolic Brzegu

Postautor: Fan KS Odry brzeg » 10 grudnia 2007, 21:18

roots pisze:Hej widze ze "19andrew81" nie zrozumiał do końca tego co napisałem. Nie mówie ze załośni sa Ci którzy wyjezdzaja za granice do pracy bo przeciez sa takie czasy ze w u nas na dobre sie nie wyjdzie, ani tez Ci którzy na studia jezdża, ich rozumie, ale co z tymi którzy sa na miejscu bo ich widze teraz się tylko podśmiewuja???
A w niedziele był doping tylko nie wiem czy Ci co krzyczeli Stal Brzeg byli kiedykolwiek na meczu tego klubu. Ten klub to historia, być moze nazwa by wróciła ale jak nastaną zmiany w klubie. No i jeszcze Motor Jelcz Oława klub piłkarski, Co to ma być prosze Was :)
Pozdrawiam :)


Chyba Moto Jelcz Oława :lol:
W SERCU MOIM ODRA BRZEG I NA DOBRE I NA ZŁE

Obrazek

rossi
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 21 grudnia 2005, 18:40
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: rossi » 10 grudnia 2007, 21:25

Pozwolicie że też coś napiszę choć robię to rzadko ale dzisiaj to mój drugi post. Tak na wstępie czasy Stali i jej sukcesy pamiętam - taki mały odnośnik i od roku 87 mecze w Brzegu opuściłem na palcach jednej ręki ( taki wstęp). Odnośnie dopingu i kibiców:
1.plus wielki ode mnie że doping był i naprawdę wyglądało to i słychać było ok. - szacunek dla kibiców Moto Jelcza i fanów Stali Brzeg
2. nie podważalnym faktem jest że takiego klubu jak Stal Brzeg już nie ma chociaż tradycja i kibice jak widać pozostali - mamy drużynę Cukierki Odra Brzeg i jej i ludziom z tym klubem związanym należy się jakieś podziękowanie - chociaż lata różne - tłuste i chude ( sponnsorom, działaczom, koszykarkom itd. ) - inaczej nie było by nas na koszykarskie mapie Polski.
3. jak coś jest nie tak w tej materii kibiców, dopingu itd. - mam pomysł odnośnie spotkania z przedstawicielami klubu, koszykarkami - mogę spróbować je zorganizować jak istnieje taka potrzeba i można wyjaśnić kwestie dopingu na meczach Odry - bo naprawdę jest on bardzo potrzebny

Pozdrawiam kibiców koszykówki w Brzegu

Bułuś :)
Nowy na forum
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 13:51
Lokalizacja: Kochany Brzeg nad Oderka... :D
Kontaktowanie:

Postautor: Bułuś :) » 10 grudnia 2007, 22:28

... i zobaczysz ze bedzie... a jezeli chodzi o dopingowanie Odra to zapomnij... bedzie Stal !!

Awatar użytkownika
FAN PLKK
Młodzik
Posty: 628
Rejestracja: 18 marca 2007, 16:51
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: FAN PLKK » 11 grudnia 2007, 14:27

i bardzo dobrze ze jest krzyczane Stal jak dla mnie działacze odry nie zasługuja na to by krzyczec Odra bo po pierwsze daja z roku na rok coraz mniej kasy i zadaja coraz lepszych wynikow co jest jak dla mnie nie realne wiec Stal jest idealnie :wink:
Im bardziej boisz się porażek tym więcej ich ponosisz..

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 11 grudnia 2007, 15:34

Nie skandujesz nazwy sponsora, bo daje za malo kasy? Dobrze, ze nie nalezysz do Stalowcow :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: BasketFan » 11 grudnia 2007, 22:16

A u nas w Pabianicach, nawet teraz na meczach, gdy gramy w I lidze, gdy nastepuje pokoleniowa zmiana we "młynie" śpiewamy:
"... mamy swego brata, który zwie się Stalą Brzeg!!"
Czyli, że co-Stali Brzeg już nie ma :?: :(
Bo jeżeli chodzi o nas,to
"Był, bedzie, jest- zawsze MRKS!!"
Mimo, że oficjalnie obecnie "Hartmann".
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn

Piotro
Młodzik
Posty: 584
Rejestracja: 18 grudnia 2005, 16:11

Postautor: Piotro » 12 grudnia 2007, 14:58

U nas Była, jest i będzie Brzeska Stal!

I Wlokniarza rowniez pozdrawiamy. Stal istnieje, kibice sa moze nie na koszu ale na pilce rozwijamy sie preznie 8)
Obrazek

roots
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 09 grudnia 2007, 10:47
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: roots » 13 grudnia 2007, 22:40

Hej jedziecie do Polkowic??? :D

gucio
Nowy na forum
Posty: 66
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 20:49
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: gucio » 22 grudnia 2007, 23:59

A ja mam pytanko.
Za starych dobrych czasów gdy jeździło sie na wyjazdy do Brzegu i kibice z Brzegu przyjeżdżali do Pabianic był taki jeden kibic o ksywce Ogier.
Fajnie śpiewał Africa Simone.
Czy jeszcze się pojawia na meczach w Brzegu?
Włókniarz potęga jak za czasów Langierowicza.
Czy ktoś pamięta piątkę (Kozera,Piotrkiewicz,Sidoruk,Seroka,Stodulska)?

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 10 stycznia 2008, 17:27

Bedzie jakis doping w sobote ??


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości