10 kolejka FGE

Wszystko na temat Tauron Basket Ligi Kobiet

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907, Kuba, przemoe

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

10 kolejka FGE

Postautor: rzymi » 11 listopada 2012, 10:36

Sobota, 10.11.2012
16:00 Centrum Wzgórze Gdynia - Lider Pruszków 55:62
18:00 AZS PWSZ Gorzów - Artego Bydgoszcz 64:69
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice 73:80
19:00 Wisła Kraków - PTK Pabianice 82:44
Środa, 14.11.2012
17:30 AZS Rzeszów - Widzew Łódź
ObrazekObrazek

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: matrix » 11 listopada 2012, 10:51

Gratulacje dla sędziów, że dopuścili w meczu Energa-CCC do takiego chamskiego grania! MUSINA Z TORUNIA WON!

O samym meczu tu: http://marlow.blox.pl/2012/11/Bez-centra-ani-rusz.html

Adrianne......"Hakuna matata!". Wracaj na parkiet szybko!
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: hermes46 » 11 listopada 2012, 12:00

W mojej ocenie to ten mecz to slaba postawa CCCP niz dobra gra torunianek. Goście poza swietna gra na deskach mialy tylko momenty bardzo dobrej gry na obwodzie. Sam z ciekawościa bede chciał ogladac powtórki na TVk bo akcje na obowdzie i rzuty z poldystansu były niezwykle efektowne
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: paulo2907 » 11 listopada 2012, 13:04

A co takiego ta rosyjska gwiazda tym razem zrobiła, że spokojny zazwyczaj matrix nie przebiera w słowach? :roll: Tak w sumie, to patrząc na cyferki, zagrała dość dobrze i przyczyniła sie do wygranej CCC.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

sebus 80
Nowy na forum
Posty: 72
Rejestracja: 08 stycznia 2012, 16:02
Lokalizacja: TORUń
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: sebus 80 » 11 listopada 2012, 13:12

Ja mam pytanie do p.Krystka jak długo jeszcze zespół będzie grał bez centra?Może czas zabrać się do pracy bo widok stojącego pana w tej wnęce z kubeczkiem w ręku już mnie nudzi.A i jeszcze jedno-jak wygląda sprawa barw w toruńskim klubie?Biało-czarne?Miałem wrażenie że jestem w Polkowicach a nie w Toruniu?
sebus 80

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: matrix » 11 listopada 2012, 13:27

paulo2907 pisze:A co takiego ta rosyjska gwiazda tym razem zrobiła, że spokojny zazwyczaj matrix nie przebiera w słowach? :roll: Tak w sumie, to patrząc na cyferki, zagrała dość dobrze i przyczyniła sie do wygranej CCC.


Zagrała dobrze, ale w sumie to efekt jej umiejętności zarówno tych czysto koszykarskich, jak i brutalnego (z wysuniętym łokciem) wchodzenia na kosz rywala. Kiedy sama zainteresowana (sędziowie chyba tylko dwukrotnie odgwizdali jej faul w ataku) została poturbowana nerwowo zerwała się z parkietu. Ludzie przecież to jest tylko sport, a nie mordobicie.
Nie będę "gdybał", ale chyba każdy zespół w Polsce wie w tym sezonie, jak grać z Energą. Agnieszce Majewskiej nawet nie chciało się odrywać od parkietu, a i tak zbierała piłki.:) Miał być w Toruniu zespół lepszy od poprzedniego, a ja już od pierwszego meczu z Artego tęsknię za Jelą, Julie czy Jazz.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: hermes46 » 11 listopada 2012, 14:11

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 6862_n.jpg

Adrianne Ross bo meczu z CCCP*.


A odnośnie Krystka to juz brak słow. Jak mozna cos w klubie robic jak na meczu ten pan jest pijany??? Mecz obserwują oprócz kibiców tez zaproszeni sponsorzy i co widza? Kolesia z szklaneczka z białym płynem. Drugie pytanie na meczu przebywa POlicja i jakos nie reaguje na picie alkoholu publicznie przez tego osobnika



*Kuba: Na przyszłość radzę unikać tego rodzaju sformułowań względem druzyny z Polkowic. ostrzeżenie.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: matrix » 11 listopada 2012, 16:29

hermes46 pisze:


A odnośnie Krystka to juz brak słow. Jak mozna cos w klubie robic jak na meczu ten pan jest pijany??? Mecz obserwują oprócz kibiców tez zaproszeni sponsorzy i co widza? Kolesia z szklaneczka z białym płynem. Drugie pytanie na meczu przebywa POlicja i jakos nie reaguje na picie alkoholu publicznie przez tego osobnika



jeśli to prawda to jestem w szoku. I wszystkiego się w takiej sytuacji odechciewa.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: Saletra » 11 listopada 2012, 17:18

Może po prostu nalał sobie do szklanki wody mineralnej, bo trawiła go zgaga.
A jeżeli jest inaczej to dziwi mnie czemu w poprzednich sezonach nie żył w dobrej komitywie z Jabolem i Mirkiem T.

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: matrix » 11 listopada 2012, 17:35

Saletra pisze:Może po prostu nalał sobie do szklanki wody mineralnej, bo trawiła go zgaga.
A jeżeli jest inaczej to dziwi mnie czemu w poprzednich sezonach nie żył w dobrej komitywie z Jabolem i Mirkiem T.


a może klin klinem? 8)
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: bodek38 » 11 listopada 2012, 17:58

Z braku rybniczanek ogladałem ten mecz i rzeczywiście na zachwanie Musiny nóż się w kieszeni otwiera, na ławce po "cywilu" siedziała jakaś ciemnoskóra pani, to ktoś nowy ?

witold197
Nowy na forum
Posty: 39
Rejestracja: 05 października 2010, 15:57

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: witold197 » 11 listopada 2012, 18:09

matrix pisze:
Adrianne......"Hakuna matata!". Wracaj na parkiet szybko!


Ross prawdopodobnie przez 3 tygodnie bez żadnego wysiłku...

Mecze w Pruszkowie i Bydgoszczy możemy chyba uznać za odbyte i przegrane...

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: matrix » 11 listopada 2012, 18:30

bodek38 pisze:Z braku rybniczanek ogladałem ten mecz i rzeczywiście na zachwanie Musiny nóż się w kieszeni otwiera, na ławce po "cywilu" siedziała jakaś ciemnoskóra pani, to ktoś nowy ?


No jeśli chodzi Ci o Toruń to Nasza niedoszła gwiazda Brittany Spears, która chyba wzorem Jancio Wodnika przez kilka pór roku bedzie tam siedziała. :lol: Za Brittany siedziała Monia Krawiec i dokładając do tego teraz Adrianne, jak to Elmedin, kiedyś określił "Klinika w Szwarzwaldzie". A co do zachowania Valeriji to dziewczyna wie ile może i jak może i to zarówno na parkiecie, jak i poza nim.
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

bodek38
Młodzik
Posty: 519
Rejestracja: 07 listopada 2008, 22:13
Lokalizacja: RYBNIK

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: bodek38 » 11 listopada 2012, 18:51

Z Krawiec to już chyba jaka paranoja wiecznie kontuzjowana ,źle leczona czy taka kontuzjogenna

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: 10 kolejka FGE - temat zbiorczy

Postautor: MARAS » 11 listopada 2012, 18:54

bodek38 pisze:Z Krawiec to już chyba jaka paranoja wiecznie kontuzjowana ,źle leczona czy taka kontuzjogenna


Dziwię się Toruniowi że jeszcze trzyma taką zawodniczkę i do tego jej płaci :evil:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „Aktualności Ekstraklasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości